ADVAL TECH (HUNGARY) KFT.

Munkatársat keresünk

HR generalista

pozícióba.

Stabil, hosszútávon kiszámítható munkakör kiemelkedő fejlődési és továbbképzési lehetőségekkel egy dinamikusan fejlődő autóipari beszállító cégnél, nemzetközi vállalati környezetben, svájci háttérrel.

Főbb feladatok, munkák:

  • Toborzás-kiválasztási folyamat (fizikai, szellemi munkavállalók egyaránt) teljes körű koordinálása
  • Belépő és kilépő munkavállalókkal kapcsolatos általános ügyintézés
  • Képzési és fejlesztési tevékenység szervezése, dokumentálása az igényfelméréstől a megvalósításig
  • Munkatársak és vezetők támogatása munkajogi, erőforrástervezés és kompenzációs kérdésekben
  • Éves teljesítményértékelések, kompetenciamátrixok koordinálása
  • Munkáltatói márkaépítés támogatása
  • Belső vállalati kommunikációban való részvétel
  • Riportok, statisztikák, elemzések elkészítése
  • Vállalati rendezvények szervezésében való részvétel
  • Dokumentációk vezetése, egyéb munkaügyi adminisztráció

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség (TB/bérügyintéző végzettség előny), szakirányű felsőfokú végzettség előnyt jelent
  • Hasonló területen  minimum 2-3 év tapasztalat (termelési területen szerzett tapasztalat előny)
  • Középfokú, aktív angol- vagy németnyelv-tudás
  • Munkajogi ismeretek
  • Magabiztos Office ismeretek (Excel kiemelten fontos)
  • Rugalmasság, terhelhetőség, kreativitás, nyitottság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Babér program ismerete

Amit kínálunk:

  • szakmai fejlődés lehetősége, rendszeres szakmai és nyelvi képzések, továbbképzések
  • összetartó, támogató csapat
  • stabil vállalati háttér
  • versenyképes bérezés

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR generalista, Specialista

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja szakmai, fényképes önéletrajzát magyar és idegen nyelven.

Cégnév: Adval Tech Holding AG