Miskolc a te helyed

Bér- és humánügyviteli szoftverfejlesztés és szolgáltatás területén piacvezető partnerünk csapatába keressük új, bérszámfejtési folyamatokban jártas, HR-folyamat ügyféltámogató kollégájukat (bérszámfejtés fókusszal).

Téged keresünk ha

  • ismered a munkaügyi folyamatokat és bérszámfejtési tapasztalattal is rendelkezel,
  • szeretnél változatos munkaügyi és bérszámfejtési kérdésekkel foglalkozni, illetve szakmailag támogatni a felhasználókat.

HR-folyamat ügyféltámogató (bérszámfejtés fókusszal)

Feladatok

  • Munkaügyi- illetve bérszámfejtéssel kapcsolatos jogszabályok naprakész ismerete,
  • Változatos szakterületről érkező, komplex megoldást igénylő HR kérdések kezelése, ügyféligények felmérése és megoldása,
  • Partnerek tájékoztatása a szakmai aktualitásokról,
  • Szakmai támogatás, tanácsadás és oktatás nyújtása a partnerek részére a szoftverek felhasználásával kapcsolatosan,
  • Szoros együttműködés a partnerekkel és a társterületekkel,
  • HR rendszereken végzett legújabb fejlesztések manuális tesztelése.

Követelmények

  • Szakirányú végzettség (Tb és bérügyintéző, HR/munkaügy),
  • Legalább 3 év bérszámfejtési tapasztalat,
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek,
  • Megoldás orientált és ügyfél centrikus szemlélet,
  • Angol nyelvtudás valamint a bér- és humánügyviteli szoftverek ismerete előnyt jelent.

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag,
  • Stabil hátterű cég,
  • Szakmai fejlődési lehetőség, 3 hónapos onboarding program biztosítása,
  • Hibrid munkavégzés,
  • Modern irodai környezet (13. kerület).

Munkavégzés helye

Budapest

Cégnév: Randstad Hungary Kft.