ZSIDAI GROUP Kft.

HR és Training Manager

Családunkban a vendéglátás nem csupán megélhetés, hanem a szó legnemesebb értelmében vett hivatás. Csoportunkhoz számos jól ismert és kedvelt étterem (többek között Jamie Oliver magyarországi éttermei), kávéház, terasz, valamint két boutique hotel tartozik, melyek egyedi ízlésvilágot, arculatot, és különböző konyhai irányt képviselnek.

Főbb feladatok, munkák:

A HR és Training Manager felelősséget vállal az összes alkalmazott vezetéséért a teljes munkavállalói életciklus során, szorosan együttműködve az operations csapattal. A pozíció többek között a következőket foglalja magában:
  • Recruiting és onboarding folyamatok teljeskörű támogatása, az új munkatársak felvételét, a szerződéskötést és a munkakezdéssel kapcsolatos előkészületi feladatokat
  • Belépők orientációja, új kollégák mentorálása, betanulási terv elkészítése
  • Kapcsolattartói szerep alkalmazottaink számára a foglalkoztatással kapcsolatos kérdéseket és témákat illetően
  • Munkaügyi kapcsolatokhoz kötődő témák teljes körű kezelése
  • Annak biztosítása, hogy a vezetők jogszabályoknak megfelelő gyakorlati tanácsokkal és útmutatásokkal rendelkezzenek
  • Toborzási és kiválasztási folyamatok fejlesztése
  • Munkaügyi eljárások felülvizsgálata és javaslatok kidolgozása
  • Továbbképzési programok kidolgozása, szervezése, megtartása az alkalmazottak számára
  • Managerek számára személyes fejlesztési programok kidolgozása, együttműködés célkitűzések meghatározásában és azok félévenkénti értékelésében
  • Képzési dokumentumok, szerződések kezelése elektronikus adminisztrációs rendszerünkben
  • Felelősség a havi, negyedéves, éves és ad hoc HR-riportokért
  • Külsős partnerekkel való kapcsolattartás és ennek adminisztrációja

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú végzettség emberi erőforrások, alkalmazott közgazdaságtan vagy hasonló gazdaságtudományi, jogász szakon
  • Legalább 3 év szakmai tapasztalat
  • Magyar munkajog alapos ismerete
  • Energikusság, szervezettség és részletorientáltság
  • Kiemelkedő interperszonális készségek és csapatjátékosság
  • Megbízhatóság, józan ítélőképesség, kezdeményező és problémamegoldó képesség
  • Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs képesség és szervezőkészség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • MS Office magabiztos ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes kereset
  • Pénzügyileg stabil, gyorsan növekvő cég
  • Kreatív és dinamikus munkakörnyezet
  • Munka és a magánélet egyensúlyának biztosítása
  • Barátságos, fiatal, elkötelezett csapat
  • 50% engedmény az éttermeinkben

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR manager, HR vezető

A "Jelentkezem" gombra kattnitás után kérjük csatold magyar vagy angol nyelvű önéletrajzodat.
Cégnév: ZSIDAI GROUP Kft.