HR és Munkaügyi szakembert keresünk!

HR és Munkaügyi feladatok elvégzésére keresünk kis és középvállalati szinten jártas önállóan dolgozni tudó szakembert.

Főbb feladatok, munkák:

  • HR stratégia kidolgozása
  • Toborzás és emberi erőforrás gazdálkodás megvalósítása
  • Munkaügyi feladatok ellátása
  • Képzési rendszer megszervezése és irányítása
  • Munka- és egészségvédelmi programok felügyelete
  • Értékelési és ösztönzési rendszer megvalósítása
  • HR feladatok ellátása a minőségirányítási rendszer vonatkozásában
  • A munkavállalók jogaival, egészségével, biztonságával, egyenlő lehetőségeivel és egyéb ügyeivel kapcsolatos szabványok és törvények betartásának biztosítása

Előnyök:

  • HR, munkaügyi és társadalombiztosítási ismeretek és/vagy más hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • HR stratégia alkotásban szerzett tapasztalat
  • Toborzás-kiválasztásban szerzett tapasztalat
  • Erőforrástervezésben szerzett tapasztalat
  • Kompenzációs és juttatási rendszer ismeretek
  • Munkajogi ismeretek
  • Alapszintű angol nyelvtudás
  • MEGOLDÁSORIENTÁLT gondolkodásmód
  • Precíz, igényes munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség
  • Jó szervező készség
  • Stressztűrő képesség
  • Terhelhetőség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem megegyezés szerint
  • Szépkártya és egyéb juttatási lehetőségek
  • Rugalmas munkaidő kezelési lehetőségek
  • Tanulási, előre lépési lehetőség
  • Családias légkör

Munkavégzés helye: Százhalombatta (Batta Tudományos Technológiai Park, Iparos utca 13.)

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el szakmai önéletrajzát a pozíció megjelölésével!

Cégnév: Ostorházi Bevonattechnika Kft.