Feladatkör:
Ebben a munkakörben az Ön feladatai lesznek:
- A globális szervezeti koncepció és folyamat integrálása, a helyi és globális kezdeményezések harmonizálása
- A szervezeti és vállalati kultúra fejlesztésének/ változásainak proaktív támogatása
- Stratégiai toborzás
- A javadalmazás / kompenzáció koncepciójának támogatása
- Felső- és középvezetés/ vezetők fejlesztése
- Aktív részvétel speciális üzleti projektekben és kezdeményezésekben
- A munkavállalói elköteleződési tevékenységek támogatása
- Munkajogi támogatás a vezetők számára

Végzettség:
Felsőfokú végzettség

Szakmai tapasztalat:
Min. 3 éves tapasztalat hasonló munkakörben

Informatika:

Egyéb követelmény:
- Angol és/vagy német nyelvtudás
- Gyártási területen szerzett tapasztalat
- Proaktív megközelítés
- Stratégiai gondolkodás
- Konfliktus kezelés
- Eredményorientáció
- Ügyfélközpontúság
- Coaching
- Vezetői képességek

HR/Oktatás területre

Megjegyzés:
Széles termékpalettával rendelkező, komoly szakértői csapatot foglalkoztató nemzetközi gyártó vállalat, amelynek magyarországi üzeme a cégcsoport legnagyobb gyártási egységévé nőtte ki magát.

Cégnév: T-HR Kft.