HR Business Partner

Multinacionális partnercégünk megbízásából keresünk lelkes kollégát HR Business Partner pozícióba Sopronkövesdre.

Amit kínálnak:

  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria rendszer
  • Kellemes, energikus munkahelyi légkör
  • Attraktív munkakörnyezet

Feladatok:

  • Az üzleti igényeket támogató stratégiai HR folyamatok és HR kezdeményezések hatékony koordinációja és megvalósítása  együttműködésben a területhez tartozó vezetőkkel, kapocsként működve a HR szervezet és a szakmai területek között.
  • A vezetők támogatása  HR és munkajogi kérdésekben
  • A vezetők támogatása a gyors és eredményes problémakezelésben, döntéshozatalban
  • Toborzás-kiválasztási folyamat támogatása
  • HR adminisztrációs folyamatok támogatása
  • HR projektekben való részvétel
  • A társosztályokkal való HR kommunikáció támogatása és biztosítása
  • A területen dolgozó munkavállalók támogatása HR témákban: tanácsadatás, iránymutatás.

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség és minimum 4-5 év HR területen szerzett széleskörű szakmai tapasztalat
  • Átfogó HR folyamatismeret
  • Tárgyalás szintű angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű MsOffice ismeret (magabiztos Excel használat)
  • Kiváló kommunikációs képességek, magas fokú együttműködés
  • Strukturált, dinamikus, precíz, pontos munkavégzés
  • Jó problémamegoldó és döntéshozatali képesség

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR manager, HR vezető
  • HR generalista, Specialista

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Sopronkövesd

Várjuk fényképes, szakmai önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Reed Specialist Recruitment