Érdekel a kereskedelem? Szeretnél egy igazán jó csapathoz tartozni? Hosszútávú munkahelyet keresel? Akkor a PENNY pont a Te helyed!
Cégünk 1996 óta kínál rendkívül kedvező ár-érték arányú termékeket a vásárlóinknak. Napjainkban pedig már 227 üzletünkben közel 4700 munkatársunk tapasztalja meg, mit is jelent a csapatszellem, a személyes fejlődés és a közelség egy megbízható és gondoskodó munkahelyen.

HR BUSINESS PARTNER (PEST MEGYE )

Feladatok:

  • HR üzleti partneri támogatás nyújtása a Budapesti, vagy a Nyugati régióban a Régióvezető és a területi vezetők számára
  • Átlagosan 60 régiós üzlet HR támogatása
  • A régiós létszámigények monitorozása
  • Toborzási aktivitások kezdeményezése és megvalósítása
  • Beléptetések nyomon követése a régió üzleteiben
  • Betanulási, beillesztési folyamatok monitorozása és támogatása
  • Kilépések, fluktuáció okainak elemzése, megoldási javaslat kidolgozása
  • Vezetői fejlesztési igények meghatározása
  • Készségfejlesztés gyakorlati megvalósítása, tréningek utánkövetése
  • Konfliktus feltárás- és kezelés, csapatdinamika erősítése
  • Együttműködés a központi HR csapattal

Elvárások:

  • 1-3 éves HR generalista tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség
  • Utazási hajlandóság
  • "B" kategóriás jogosítvány
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Vevőközpontúság
  • Megoldásközpontú gondolkodás
  • Konfliktuskezelés
  • Számítógépes felhasználói ismeretek (MS Office)

Előnyt jelent:

  • Kiskereskedelmi/bolti folyamatok kiváló ismerete
  • Tréneri vagy toborzási tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR generalista, Specialista
  • HR Business Partner

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetést és juttatásokat
  • Céges gépjárműt, mobiltelefont
  • Saját ötletek megvalósításának lehetőséget
  • Csapatmunkát, amelyben a kreativitás, a kezdeményezés és az elkötelezettség értéket képvisel
Cégnév: Penny Market Kft.