Ügyfelünk magyar tulajdonban lévő IT start up vállalat, melynek NFT alapú projektje (Next Earth) rendkívüli mértékben fejlődik és óriási népszerűségnek örvend.

Intenzív bővülésük miatt keresünk hozzájuk munkatársakat, az alábbi pozícióba.

HR Business Partner (IT Start up)

Feladatok:

  • Toborzási és kiválasztási folyamatok kialakítása és teljes körű menedzselése
  • HR csapat folyamatos kiépítése a bővülés mértékéhez igazítva
  • Onboarding, crossboarding és egyéb munkaügyi folyamatok támogatása
  • Képzések, tréningek tervezése és szervezése
  • Teljesítményértékelő rendszer fejleztése és működtetése
  • Aktív részvétel a munkáltatói márka külső és belső építésében
  • Nemzetközi HR projektekben való aktív részvétel

Elvárások:

  • Releváns felsőfokú végzettség
  • Folyékony, tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Elsősorban KKV-nál szerzett releváns szakmai tapasztalat vagy multinacionális cégnél szerzett HR Global Business Partner tapasztalat
  • Vezetői tapasztalat
  • Proaktív, önálló, sikerorientált személyiség
  • Nyitottság, rugalmasság, megbízhatóság, felelősségteljes munkavégzés

Előny:

  • IT cégnél szerzett tapasztalat
  • Start up cégnél szerzett tapasztalat
  • IT skillek, agilis módszertan ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Karrierlehetőség egy rendkívül perspektivikus cégnél
  • Fiatalos, motivált, lendületes csapat, kreatív start up munkakörnyezet
  • Stabil vállalati háttér
  • Modern, jól megközelíthető munkahely
  • Home office lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR manager, HR vezető
  • HR generalista, Specialista

Szakmai önéletrajzot a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva várunk.

Cégnév: Nova Human Resources Kft.