HR business partner – Gyártási terület (részmunkaidős, 6 órában)

A Diatron Zrt. elsődleges tevékenysége a humán gyógyászati és állatorvosi vérkép elemző gépek tervezése és gyártása, továbbá az ehhez tartozó kémiai reagensek előállítása.

MUNKAKÖR

  • A gyártási terület toborzás-kiválasztási projektjeinek önálló menedzselése
  • Munkaügyi adminisztráció menedzselése
  • Belépések és kilépések előkészítése, új belépők on-boarding programjának szervezése és tervezése
  • HR adminisztráció, SAP adatbázisok, nyilvántartások vezetése
  • Munkajogi, munkaügyi dokumentumok elkészítése és nyilvántartása
  • Juttatási programok menedzselés

ELVÁRÁSOK

  • Felsőfokú végzettség
  • SAP HR modul felhasználói tapasztalat
  • Angol - tárgyalóképes szint
  • Hasonló területen szerzett minimum 2 év tapasztalat
  • Határozott, proaktív, önálló személyiség
  • Jó kommunikációs készség
  • Precíz, pontos munkavégzés

A Diatronnál dinamikus csapatra, nyitott munkakultúrára és lapos hierarchiára számíthatsz. Büszkék vagyunk rá, hogy hosszú távú perspektívát, valamint kihívást jelentő és változatos feladatokat kínálunk kollégáinknak. Új munkatársakat keresünk, akik kezdeményezőek és hajlandók új kihívásokat vállalni.

Amennyiben jelentkeznél a hirdetésre, kérjük küld el magyar és angol nyelvű

önéletrajzod fizetési igényed, valamint a munkakezdés legkorábbi dátumának

megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Diatron MI Zrt.