A CORDIA Magyarország vezető lakásfejlesztője, közép-európai régió vezető ingatlanfejlesztőjének és befektetőjének a Futureal Csoportnak a leányvállalata. Tevékenységünkkel Magyarország mellett Romániában, Lengyelországban, Nagy-Britanniában és egy pilot projekttel Spanyolországban is jelen vagyunk. Szívvel-lélekkel azon dolgozunk, hogy az általunk épített lakások igazi otthonokká váljanak. Biztonságos, élhető, modern lakásokat építünk, különleges és egyedi építészeti megoldásokkal, lakóépületeink közül több rangos szakmai díjakkal is büszkélkedhet.

Stabil háttérrel, átlátható, versenyképes juttatási csomaggal, rugalmas megoldásokkal, kényelmes munkakörnyezettel várjuk jó hangulatú csapatunkba új kollégáinkat. Csatlakozz hozzánk!

HR Business Partner

A következő feladatok várnak Rád:

  • 150 fős terület támogatása HR oldalról
  • Stratégiai támogatás, döntés előkészítések
  • Vezetők támogatása people menedzsmentben
  • HR projektek/HR rendszerek bevezetésének koordinálása
  • Munkajogi kérdésekben való aktív részvétel
  • Riportok készítése a HR vezetőnek
  • HR kontrolling támogatása
  • Recruitment folyamatok koordinálása
  • Szervezetfejlesztési terület támogatása
  • HR generalista és recruiter kolléga koordinálása

Amiben szeretnénk, hogy tapasztalt legyél:

  • minimum 5 év tapasztalat HR területen, ezen belül minimum 2 év tapasztalat HRBP szerepkörben, ahol a HR kontrolling, recruitment és a vezetői támogatás erősen jelen volt
  • közgazdász/HR szakirányú felsőfokú végzettség
  • angol nyelvtudás középszinten
  • ownership és a komplex struktúrában való gondolkodás kimagaslóan szükséges a pozíció betöltéséhez
  • kiváló Excel tudás (PIVOT tábla készítésének tudása)

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Erős, több lábon álló cégcsoport vagyunk, hosszútávú tervekkel, stabil jövőképpel.
  • Látványos, nagy ívű és volumenű projekteken dolgozunk.
  • A válságos időszakokban is helytállunk: fennállásunk óta sosem volt olyan projekt, amit ne fejeztünk volna be.
  • A tulajdonosok jelen vannak a cég életében.
  • A vezetők ajtaja minden kérdés esetében nyitva áll.
  • Hosszútávú karriert kínálunk: több kollégánk több mint 10 éve dolgozik a cégnél.
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget biztosítunk.
  • Kollégáink munkáját versenyképes jövedelemmel, átlátható juttatási csomaggal honoráljuk.
  • Minden munkakör esetében a legoptimálisabb megoldásra törekszünk, ahol csak lehetséges, támogatjuk a távoli és a hibrid munkavégzést.
  • Fejlesztéseink főként a fővárosban találhatók, így helyszíni munkavégzés esetén sincs szükség hosszadalmas ingázásra.
  • Csapatunk összetartó és vidám, rendszeresek a jó hangulatú csapatépítő tréningek, és munkaidőn kívül is gyakran szervezünk közös programokat.

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR manager, HR vezető
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • HR generalista, Specialista

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Cordia Management Kft.