Miskolc a te helyed

Hr Business Partner

A Nyugat-Magyarországi régió minősített és meghatározó HR szolgáltató vállalata vagyunk, amely a gazdasági, és munkaerő piaci megtorpanás idején is képes volt dinamikusan növekedni.

Most új munkatársunkat keressük egy szakmailag releváns, tapasztalt HR Businesss Partner személyében!

Feladatok:

  • A vállalat belső képzéseinek fejlesztése, működtetése
  • Onboarding folyamatok koordinálása
  • Vállalati toborzás szakmai fejlesztése, támogatása
  • Harmadik országbeli szakmunkás munkavállalók integrálásának koordinálása
  • Vállalati belső szabályzatok és szervezetfejlesztési projektek kialakításában való részvétel

Elvárások:

  • Minimum 3-5 éves tapasztalat szervezetfejlesztési és képzési területen
  • Felsőfokú angol nyelvismeret, napi aktív használattal
  • Nagyfokú terhelhetőség és önállóság
  • Vállalati szemlélet
  • Nagyfokú mobilitás és utazási hajlandóság

Juttatások:

  • Kiemelt bérezés + juttatási csomag
  • Modern, felszerelt irodák és iroda eszközök
  • Céges autó

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Szervezetfejlesztés
  • Képzés, Fejlesztés
  • HR Business Partner
Cégnév: Menton Jobs Kft