HR Business Partner

Német tulajdonú építőipari partnerünk technológiája egyedülálló az országban, ennek köszönhetik kiemelt szerepet játszó nagy projektjüket, melynek megvalósításához elengedhetetlen az új HR Business Partner mind stratégiai, mind koordinációs szerepe.
Az új kollégának lehetősége lesz kialakítani a hatékonyan működő HR folyamatokat a cégen belül, képviselni a leányvállalatot a HR-t érintő kérdésekben, valamint idővel egy kisebb csapat munkáját koordinálni.
Ez a pozíció olyan tapasztalt HR generalista és Business Partner pozícióban dolgozó szakembernek ideális, aki szeretne valamit építeni, aki nem csak meglévő kereteken belül mozog otthonosan, hanem szívesen alakít ki új folyamatokat, rendszereket.
Szükség lesz az új ötletekre, stratégiai gondolkodásra, rendszerszemléletre, és egy olyan hatékonyan kommunikáló személyiségre, aki a nemzetközi projekt minden szereplőjével együtt tud működni.

Feladatok:

  • Kiemelt létszámbővítési projekt sikeres menedzsmentje (több, mint 100 fős létszámbővítés; kék- és fehérgalléros pozíciók egyaránt),
  • Hatékony együttműködés a cég vezetőségével, létszámtervezés, felvételi ütemezés tervezése,
  • HR és munkaügyi rendszer folyamatainak kialakítása és működtetése,
  • Toborzás és kiválasztás koordinálása,
  • Beléptetési és mentorálási folyamatok kialakítása,
  • Munkaidőnyilvántartás és bérszámfejtés működtetése,
  • Belső szabályzatok kidolgozása,
  • Nemzetközi projektek keretében operatív feladatok megszervezése.

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség,
  • Legalább 10-15 év szakmai tapasztalat HR területen, ebből legalább 3-5 év vállalati oldalon, komplex HR feladatkörben,
  • 2-3 fős csapat koordinálásában szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Erős recuritment, szervezetfejlesztés, HR admin háttér,
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • Rendszerszemlélet,
  • Kiváló koordinációs és együtműködési készség,
  • Önállóság, felelősségvállalás,
  • Részletekre kiterjedő, pontos munkavégzés.

Amit kínálunk:

  • Lehetőség a hatékony HR szervezet kialakítására, folyamatok kiépítésére egy dinamikusan bővülő vállalatnál
  • Önálló döntési jogkört kínáló munkakör
  • Nemzetközi környezet

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR manager, HR vezető
  • HR generalista, Specialista

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: MANUVIA EXPERT RECRUITMENT HU KFT