Nemzetközi, válsághelyzetben is növekedni képes partnerünk részére keresünk munkatársat

HR BUSINESS PARTNER
(16-0146)

pozícióba.

Feladatok:

  • A menedzsment munkájának napi szintű támogatása,
  • A terület stratégiájához illeszkedő HR akciók tervezése,
  • A terület létszám tervezésének támogatása, monitoring,
  • Toborzás-kiválasztási folyamat koordinálása,
  • HR riportok és KPI-ok fejlesztése, teljesítményértékelések,
  • A menedzsment és a kollégák képzés-fejlesztési folyamataiban való részvétel,
  • Munkajogi szakértés,
  • Együttműködés a HR társterületeivel.

Elvárások:

  • Hasonló területen szerzett releváns szakmai tapasztalat (előny: autóiparban, gyógyszeriparban, banki környezetben,állami szektorban szerzett tapasztalat),
  • Felsőfokú végzettség,
  • Erős MS Office program felhasználói szintű ismeret,
  • Előny: angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Válsághelyzet esetén is stabil háttér,
  • Kiemelkedő jövedelem,
  • Nemzetközi környezet.

A munkavégzés helye: Budapest

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „16-0146”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
www.humanfield.hu

Cégnév: Humanfield Tanácsadó Iroda Kft.