A Tchibo-nál a HR küldetése a folyamatos fejlődés, egy emberközpontú, jó hangulatú környezet kialakítása, ami lehetővé teszi, hogy a cég dolgozói a legjobbat hozzák ki magukból, minőségi termékekkel és ügyfélkiszolgálással támogatva a sikeres üzletvitelt.

Budaörsi irodánkba keressük azt a

HR Business Partner

kollégát, aki aktívan hozzájárulna a küldetésünk sikeres megvalósításához, és rendelkezik az ehhez szükséges szakmai és emberi képességekkel és motivációval.

Fő feladatok, felelősségek:

Fejlesztés - egyéni és szervezeti szinten:

  • szervezet fejlesztési programok kidolgozása, lebonyolítása (vezetői működés, értékek, elégedettség, karriermenedzsment stb.),
  • egyéni fejlődés támogatása, fejlesztési igények feltárása, hatékony megvalósítása,
  • közösségépítő programok szervezése.

Aktív jelenlét a szervezetben:

  • vezetők támogatása személyügyi kérdésekben, vezetői szerepük eredményes ellátásában,
  • munkavállalók támogatása a felmerülő kérdéseik megoldásában.

Munkaerő-ellátás:

  • megfelelő jelölt megtalálása az üres pozíciókba,
  • toborzási hatékonyság javítása korszerű employer branding eszközökkel,
  • Tchibo üzletek toborzás-kiválasztási folyamatainak támogatása.

HR folyamatok operatív működtetése: teljesítmény menedzsment koordinálása, képzési programok szervezése, kapcsolattartás munkaerő-közvetítő cégekkel stb.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség,
  • társalgási szintű angol nyelvismeret,
  • a vezetők támogatásában szerzett többéves szakmai tapasztalat belső szakértőként,
  • szervezetfejlesztésben, toborzás-kiválasztásban, egyéni fejlesztésben szerzett tapasztalat,
  • jó kapcsolatteremtő képesség, jó emberismeret, támogató attitűd,
  • nyitottság a változásokra, újító, fejlesztő szemléletmód.

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR generalista, Specialista
  • Toborzás, Kiválasztás

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budaörs

Ha szívesen csatlakoznál egy sikeres csapathoz és hosszú távú munkalehetőséget keresel, akkor jelentkezz hozzánk önéletrajzoddal és motivációs leveleddel a "Jelentkezem" gombra kattintva a pozíció nevének megjelölésével.

Cégnév: Tchibo Budapest Kft.