Válsághelyzetben is növekedni képes gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

HR BUSINESS PARTNER

(16-1234)

pozícióba.

Feladatok

  • Toborzás-kiválasztási folyamatok koordinálása,
  • Képzés-fejlesztési folyamatokban való aktív részvétel,
  • Riportok, beszámolók készítése,
  • Onboarding folyamatok támogatása,
  • Együttműködés a HR társterületeivel,
  • Munkajogi, munkaügyi kérdések kezelése.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség,
  • Több éves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat,
  • Aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Válsághelyzet esetén is stabil háttér,
  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag,
  • Folyamatos fejlődési lehetőség egy nemzetközi cégnél.

A munkavégzés helye

Vas megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „16-1234”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.

www.humanfield.hu

Cégnév: Humanfield Tanácsadó Iroda Kft.