Randstad Hungary Kft.

Nemzetközi ügyfelünk csapatába keresünk Business Partner szerepkörbe tapasztalt HR szakembereket, akik coaching szemléletű HR támogatást nyújtanak majd regionális szinten a szakmai vezetők és kollégák számára.

HR Business Partner

Főbb feladatok, munkák:

A menedzserek és kollégák coaching szemléletű támogatása ad-hoc, on-demand jellegű, HR-t érintő szakmai kérdésekben:

Utódlástervezés és talent management

Teljesítményértékelés

Célkitűzések és karrierutak kijelölése

Bérezési és juttatási kérdések

Szervezeti átalakulások támogatása

Konfliktusos helyzetek, fegyelmi ügyek kezelése

Relokációs folyamatok támogatása

Részvétel a régiós egyeztetéseken

HR projektek támogatása

Riportálási feladatok

Az álláshoz tartozó elvárások:

4-7+ év szakmai tapasztalat HR területen - HR generalista/Business Partner/HR manager feladatkörök valamelyikében

Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Coaching szemlélet, agilis gondolkodásmód

Erős kapcsolatépítési, stakeholder management és kollaborációs készség

Amit kínálunk:

Nemzetközi könyezet

Regionális feladatkör

Versenyképes juttatás

Szakmai kihívás - újonnan felépülő szervezeti egység

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR generalista, Specialista

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.
Cégnév: Randstad Hungary Kft.