Feltöltés dátuma:

2022-06-10

Munkavégzés helye:

Munka kategória:

Állás leírása

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.

keres

HR asszisztens

pozícióba kollégát

Feladatok:

  • HR adminisztrációs feladatokban a kollégák támogatása
  • Belépőknek tréningek, orvosi alkalmassági vizsgálatok szervezése
  • HR folyamatok működtetésében való részvétel
  • Alkalmankénti tolmácsolások, fordítások, kommunikációs anyagok összeállítása
  • Részvétel céges rendezvények szervezésében, lebonyolításában

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 1 év HR területen, gyári munkakörnyezetben szerzett tapasztalat
  • Aktív angol nyelvtudás (tárgyalási szintű)
  • Csapatmunkára való képesség

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés és vonzó juttatási csomag
  • Modern munkakörnyezet
  • Folyamatos szakmai kihívás és fejlődési, tanulási lehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség egy biztos alapokon álló, nemzetközi vállalatnál

A munkavégzés helye:

Veszprém

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. multinacionális gyártó Partnere számára toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el angol és magyar nyelvű szakmai önéletrajzait a bérigénye megjelölésével a ,,Jelentkezés` gombon keresztül, vagy a kapcsolati adatoknál is megjelölt 03315@manatwork.hrszoftver.hu e-mail címre!

A részletekről érdeklődni lehet Kubóné Hegyi Renátánál a +36-20-278-5661-es mobilszámon!

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

Referenciaszám: PK-3315
Cégnév: Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.