Legyünk együtt sikeresek!

Partnerünk részére keresünk az alábbi pozícióba kollégát:

HR Asszisztens

Feladatok

  • Adminisztrációs feladatok elvégzése a vállalatirányítási rendszerben;
  • Az adatbázis, illetve az abban lévő adatok naprakészen tartása;
  • HR munkatársak tevékenységének napi aktív támogatása;
  • Interjúk szervezése;
  • Bejövő levelek kezelése;
  • Riportok, kimutatások készítése;
  • Egyéb adminisztratív teendők ellátása.

Elvárások

  • Adminisztratív területen szerzett legalább 2-3 év szakmai tapasztalat;
  • Magabiztos MsOffice ismeretek;
  • Angol vagy német nyelvtudás nagy előny.

Amit kínálunk

  • Pörgős munkakör, annak javasoljuk, aki szereti a pörgést.
  • Kisebb a vállalat mérete, így a kisebb vállalati környezetet keresők számára is ideális lehet (20 fő alatti).
  • Korrekt a bérezés és a bejárást támogatják.

Munkavégzés helye

  • Tata

"Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008."

Cégnév: Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft.