Egyetemi/főiskolai tanulmányaid során szerzett elméleti tudásodat szeretnéd átültetni a gyakorlatba?

Érdekel a HR tevékenység, illetve  toborzás, kiválasztás folyamata?

Jelentkezz MOST csapatunkba és értékes szakmai tudásra tehetsz szert!

Feladatok:

A tanácsadói csapat munkájának teljes körű támogatása
Komplex toborzási / kiválasztási folyamatokban való aktív részvétel
Potenciális jelöltek felkutatása kreatív módszerekkel
Beérkező önéletrajzok válogatása, kezelése, feldolgozása
Adatbázisok szűrése: belső saját fejlesztésű adatbázis, külső CV adatbankok
Általános adminisztrációs feladatok
Bármilyen ad-hoc jelleggel felmerülő operatív feladat ellátása

Elvárások:

Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok nappali tagozaton
Heti legalább 25 óra vállalása
Társalgási szintű angol nyelvtudás
Toborzás/kiválasztás iránti érdeklődés
Jó kommunikációs készség
Csapatszellem, proaktivitás

Előnyök:

Egyéb nyelvismeret
Heti 30-35 óra vállalása

Amit kínálunk:

Karrierépítési lehetőség
Tapasztalatszerzés egy vezető tanácsadó cégnél több iparági területen történő keresésekbe
Fiatalos csapat, családias munkahelyi légkör
Személyes képzési, fejlesztési program

Egyéb:

Munkavégzés helye: Budapest 2.kerület

Adatvédelem:

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató

Referenciaszám: 202206405
Cégnév: Pannonjob Human Szolgáltató és Tanácsadó Kft.