HR asszisztens munkatársat keresünk (3639)

Feladatok

  • Toborzás-kiválasztás teljes körű támogatása: hirdetési felületek kezelése, jelöltek felkutatása, beérkezett pályázatok kezelése, telefonos előszűrések, kompetenciák felmérése, interjúk leszervezése, ehhez kapcsolódó adminisztratív feladatok;
  • Nyilvántartási rendszerek kezelése;
  • Csapatépítő tréningek, rendezvények szervezése;
  • Tanfolyamok, képzések szervezésében való részvétel;
  • Szervezetfejlesztés támogatása;
  • Egyéb HR jellegű adminisztráció ellátása.

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség;
  • Angol nyelv középfokú ismerete szóban és írásban;
  • Nagyfokú önállóság és precizitás;
  • Kreativitás;
  • Empatikus, nyitott személyiség;
  • Felhasználói szintű számítógépes (MS Office) ismeret.

Amit kínálunk

  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség;
  • Fejlődési lehetőség, sokszínű és változatos munkavégzés;
  • Fiatalos, összetartó, segítőkész munkahelyi légkör;
  • Cafeteria (szabadon választható elemekkel);
  • Egészségközpontú szemlélet (Mint pl. gyümölcsnap, irodai masszázs, stb.).

Leírás

Partnerünk irányítástechnika területén tevékenykedő Társaságába budapesti központjába keressük új Munkatársukat HR ASSZISZTENS pozícióba RÉSZMUNKAIDŐS (6 óra) foglalkoztatással.

A cég több mint 25 éve működő, stabil alapokon nyugvó, hosszú távú tervekkel rendelkező vállalat, amely ipari automatizálással, bel- és külföldi kereskedelemmel, valamint megújuló energiával foglalkozik.

Pályakezdők jelentkezését is szívesen várják!

Munkavégzés helye

Budapest

Cégnév: Karrier Job