Feltöltés dátuma:

2020-09-22

Munkavégzés helye:

Munka kategória:

Állás leírása

Feladatok:

  • A vállalat zavartalan működéséhez szükséges alapvető beszerzési feladatok ellátása
  • Napi szintű kapcsolattartás a termelési dolgozókkal
  • A dolgozókkal való pozitív kapcsolat kialakítása, fenntartása (pl. szülinapok)
  • HR osztály munkájának támogatása adminisztratív és ügyviteli oldalról
  • Látogatók fogadása, kiszolgálása (kávé, üdítő szervírozása)
  • Cégautókkal kapcsolatos feladatok (szervizelés, szerződések kezelése)
  • A cég belső és külső kommunikációjának képviselete
  • Általános adminisztratív feladatok (taxi rendelés, postázás)
  • Az irodai munka támogatása gyakorlati oldalról
  • Céges rendezvények szervezésében való aktív részvétel

Elvárások:

  • Főiskolai diploma
  • Legalább 3 éves releváns (ügyfélkezelés / asszisztencia / HR) tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Erős MS Office ismeretek
  • Jó szervezőkészség, kiváló kommunikációs készség
  • B kategóriás jogosítvány, magabiztos vezetési gyakorlat
  • Energikus, közvetlen személyiség

A munkáltató ajánlata:

  • Nemzetközi cég, modern nagyvállalati környezet
  • Versenyképes bérezés és béren kívüli juttatások
  • Megbízható, stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Teljes munkaidő
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség

A munkavégzés helye:

Tatabánya-Környe

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. multinacionális hátterű gyártó Partnere részére toboroz és közvetít főállású munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát a ,,Jelentkezem" gombon keresztül vagy a kontakt adatoknál megjelölt   e-mail címre!

A részletekről érdeklődni lehet Paksi Krisztánál a +36 20 911 5756-os mobilszámon!

Referenciaszám: PK-2980
Cégnév: Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.