Fürge Diák Iskolaszövetkezet

HR asszisztens - diákmunka

Kunszentmártoni partnercégünk várja leendő HR asszisztense jelentkezését! Ha rendelkezel alapvető számítógépes ismeretekkel és egy héten tudsz legalább 3 napot vállalni, akár 4 órában is, akkor téged keresünk!

Főbb feladatok, munkák

  • HR osztály segítése
  • Adminisztrációs feladatok végzése
  • MS Office rendszerek kezelése

MIÉRT MINKET VÁLASSZ?

  • Betekintést nyerhetsz egy nagyvállalat mindennapjaiba
  • Szakmai tapasztalatot szerezhetsz, ami később az önéletrajzodban is jól fog mutatni
  • Hosszútávú diákmunkát találhatsz

  • Aktív vagy passzív (25 év alatt)  nappali tagozatos jogviszony
  • 18. betöltött életév
  • MS Office ismeret
  • HR területen folyó tanulmányok előnyt jelentenek

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • HR területen folytató tanulmányok

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR adminisztráció

A jelentkezem gombra kattintva, küldd el nekünk önéletrajzodat és hamarosan felkeresünk a részletekkel kapcsolatban.

Cégnév: Fürge Diák Iskolaszövetkezet