Pozíció leírása:Új munkatársak integrálása és beilleszkedésének támogatása ( onboarding tréning tartása);
Munkaviszony létesítése és megszüntetésével kapcsolatos ügyintézés;
HR folyamatok és rendszerek hatékony működtetése;
Munkajogi dokumentumok naprakészen tartása;
Kapcsolattartás a munkavállalókkal és a partnerekkel;
Általános adminisztratív feladatok ellátása;
Részvétel rendezvények szervezésében.Követelmények: Felsőfokú szakirányú végzettség;
Min. 2 év releváns szakmai tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk!;
Min. középfokú angol nyelvtudás;
Szakmabeli szabályok és törvények ismerete.Munkavégzés helye: Veszprém megye, Pápa régióJelentkezés:

Az állásra jelentkezni a [ jelentkezés gombra kattintva ].

Tárgy mezőbe kérem írja be: HR asszisztens (Pápa régió)

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Cégnév: Hire One Kft.