A Xellia egy speciális gyógyszergyártó cég, amely fontos fertőzésellenes kezelésekkel foglalkozik a súlyos és gyakran életveszélyes fertőzések ellen. 2013 óta teljes egészében a Novo Holdings A/S tulajdonában van, és székhelye Koppenhágában, Dániában található. Öt legmodernebb gyártóüzemük Dániában, Magyarországon, Kínában és az Egyesült Államokban helyezkedik el.

Feladatok:

  • Angol-magyar, magyar-angol fordítások elkészítése
  • Munkaszerződések, munkaszerződés módosítások és HR dokumentumok készítése minta alapján
  • Személyi anyagok kezelése, naprakészen tartása és kapcsolódó lefűzési, szkennelési feladatok
  • Személyi adatok rendszerbe rögzítése, változások nyomon követése
  • Riportok, prezentációk készítése
  • Vállalati intranet és belső kommunikáció koordinálása a cég globális intranet csapatával együttműködve
  • Esetenként tréning, rendezvény szervezési feladatok

Elvárások:

  • Felsőfokú angol nyelvtudás szóban, írásban
  • Felsőfokú végzettség

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig 8:00-17:00 között
  • Heti 40 óra
  • Teljes munkaidő

Amit kínálunk

  • Kifejezetten vonzó kompenzációs csomag
  • Hosszú távú munkavégzés
  • Fiatal, lendületes csapat és munkakörnyezet
  • Új, modern laboratóriumok
  • Továbbképzési lehetőségek
  • Azonnali kezdés
  • Home office lehetőség

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú végzettség HR vagy angol nyelvtanári területen
  • Irodai területen szerzett tapasztalat

Kérjük, töltse ki a lenti rövid űrlapot, vagy jelentkezzen a lent megadott e-mail címen.

Cégnév: HUMAN CENTRUM Kft.