Szereted az önálló munkát ugyanakkor szeretnél egy csapathoz tartozni?

Az SSP Hungary Kft., amely a legnagyobb, vendéglátó egységeket üzemeltető cég a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren,

HR Asszisztens

kollégát keres toborzói fókusszal fizikai és szellemi munkavállalók toborzásához és egyéb munkaügyi feladatok elvégzésére!

Amit mi kínálunk:

  • hosszútávú, stabil munkahely,
  • összetartó csapat,
  • nemzetközi munkakörnyezet;
  • versenyképes jövedelem,
  • étkezés biztosítása,
  • utazási támogatás,
  • jó hangulatú, pozitív légkör.

Feladataid lesznek:

  • Napi létszám riport elkészítése,
  • Munkaidő nyilvántartó software (Kelio) napi szintű kezelése, új belépők rögzítése a rendszerben, napi szintű anomáliák feldolgozása,
  • Toborzási folyamatban való aktív részvétel (álláshirdetés előkészítése, hirdetések megjelentetése, telefonos előszűrés, interjú szervezés, interjúztatás, jelölt kezelés, adatbázis kezelés) – többnyire fizikai állomány tekintetében,
  • Shortlist készítése a HR és Operációs vezetők részére,
  • Részt vesz a hóvégi bérszámfejtéshez szükséges zárási folyamatokban,
  • Egyéb általános adminisztratív, munkaügyi feladatok ellátása (beléptetési folyamat, naprakész nyilvántartások vezetése, repülőtéri belépőkártyák igénylése, munkáltatói igazolások, statisztika),
  • Társosztályainkkal való együttműködés és a HR osztály támogatása

Amit kérünk:

  • Min. középfokú végzettség (előny: felsőfokú, szakirányú végzettség pl. HR, pszichológia),
  • Min. középfokú angol nyelvtudás, szóban és írásban egyaránt,
  • MS office felhasználói szintű, magabiztos ismerete,
  • 1-2 év hasonló területen és/vagy toborzásban szerzett tapasztalat,
  • Pontos, precíz munkavégzés,
  • Jó szervező- és kommunikációs készség,
  • Kedves, elfogadó személyiség, csapatmunkára alkalmas.

Munkavégzés helye:

  • Budapest, Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér 2B terminál (megközelítés a Kőbánya-Kispest metróállomásról induló 200E jelzésű reptéri busszal)

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR adminisztráció
  • Toborzás, Kiválasztás

A fényképes önéletrajzokat a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk!

Cégnév: SSP Hungary Kft