Indotek Group

Az Indotek Group ingatlanbefektetéssel és –hasznosítással, illetve –fejlesztéssel foglalkozó cégcsoport, amely az ingatlanpiac egyik legmeghatározóbb szereplője. Az összesen több mint 1.500.000 m2 felépítményű ingatlanjainkkal Magyarország egész területén találkozhatsz. Ha szeretnél részese lenni Cégünk további sikereinek, csatlakozz hozzánk Te is.

HR asszisztens

AMIT MI BIZTOSÍTUNK SZÁMODRA:

·Támogató, barátságos környezetet, ahol vezetőidhez bármikor fordulhatsz,

·Lendületes, segítőkész, vidám HR csapatban dolgozhatsz,

·Hosszú távú lehetőséget egy stabil, folyamatosan fejlődő cégnél,

·Nálunk a versenyképes fizetésed mellett, csapatépítő programok, angol nyelvtanfolyam és rendszeres sportolási lehetőség vár Rád.

TÉGED KERESÜNK, HA

·Felsőfokú végzettséggel rendelkezel HR/pszichológia területén

·Szeretnéd elkezdni karriered HR területen, de még nincs hozzá elég tapasztalatod

·Szeretnél sok új dolgot tanulni

·Legalább középfokú angol nyelvtudással rendelkezel

·Az Office programokat (Excel, Word) felhasználói szinten tudod kezelni

·Jól szervezel, szépen kommunikálsz, és munkádat pontosan és hatékonyan végzed

·Határozott, de kedves fellépéseddel gyorsan megtalálod a közös hangot bárkivel

AMIT MI VÁRUNK TŐLED

·A kiválasztási folyamat során felmerülő adminisztratív feladatok ellátását

·Önéletrajzok előszűrését adatbázisból, fejvadászat kezdeti lépéseit

·Álláshirdetések megírását és feladását

·A Karrieroldalunk és egyéb hirdetési felületek kezelését

·Új belépőkkel kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátását, belépés koordinálását

·Belső rendszerek használatát, adatbázisok kezelését

MUNKAVÉGZÉS HELYE

Budapest

A szakmai tapasztalatnak megfelelő bérigény megjelölésével várjuk az önéletrajzot.
Cégnév: Indotek Group Zrt.