Érdekel a HR tevékenység, illetve  toborzás-kiválasztás folyamata?
Jelentkezz csapatunkba és értékes szakmai tudásra tehetsz szert!

Feladatok:
  • A toborzási csapat munkájának teljes körű támogatása
  • Komplex toborzási / kiválasztási folyamatokban való aktív részvétel
  • Potenciális jelöltek felkutatása kreatív módszerekkel
  • Beérkező önéletrajzok válogatása, kezelése, feldolgozása
  • Adatbázisok szűrése (belső saját fejlesztésű adatbázis, külső CV adatbankok)
  • Általános adminisztrációs feladatok
  • Bármilyen ad-hoc jelleggel felmerülő operatív feladat ellátása
Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű PC ismeret
  • Toborzás/kiválasztás iránti érdeklődés
  • Jó kommunikációs készség
  • Csapatszellem, proaktivitás
Amit kínálunk:
  • Szakmai továbbképzések
  • Karrierépítési lehetőség
  • Kihívásokkal teli, érdekes, változatos munka
  • Kellemes munkakörnyezet, fiatalos légkör
  • Tapasztalatszerzés egy vezető tanácsadó cégnél több iparági területen történő keresésekbe
  • PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!!!

Egyéb:

Munkavégzés helye: Győr

Adatvédelem:

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatkezelési tájékoztató

Referenciaszám: 202246618
Cégnév: Pannonjob Human Szolgáltató és Tanácsadó Kft.