Premium Sport Kft.

HR asszisztens

Prémium ruházati termékek tervezésével és gyártásával foglalkozó nemzetközi divatcég budapesti központi irodájába (III. kerület) keressük új kollégánkat
pozícióba.

A Heavy Tools a hazai divatipar meghatározó márkája, cégünk a nemzetközi piacokon is folyamatosan terjeszkedik. Sikereinket a vevőorientált szemléletnek, valamint megbízható és lojális Munkatársainknak köszönhetjük.

Főbb feladatok, munkák:

A következő feladatokkal fogsz találkozni Nálunk:
  • toborzási projektek megvalósításában (álláshirdetések készítése, megfelelő portálokon történő kihelyezése, önéletrajzok szűrése), kiválasztásban történő aktív részvétel
  • napi operatív HR feladatok adminisztratív támogatása
  • munkavállalók ki- és beléptetésével kapcsolatos teendők ellátása, munkaidő nyilvántartások koordinálása
  • munkahelyi kommunikációs csatornák működtetése
  • képzések szervezése
  • céges rendezvények, csapatépítők szervezésében való aktív közreműködés

Az álláshoz tartozó elvárások:

Ami sikeressé tesz Téged:
  • legalább 1 éves HR területen szerzett tapasztalattal rendelkezel
  • angol nyelvismeret
  • felhasználói szintű számítógépismeret (MS Office)
  • jó kommunikációskészség
  • önállóan és csapatban is együtt tudsz működni
  • pontos, precíz munkavégzés jellemez
  • szeretsz fejlődni

Amit kínálunk:

Amivel mindezt mi támogatni tudjuk:
  • piacképes alapbér
  • bejelentett, határozatlan idejű munkaviszony
  • munkaeszközök biztosítása (laptop, mobil)
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • összetartó csapat
  • próbaidőt követően home office lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR adminisztráció
  • Toborzás, Kiválasztás

A jelentkezéshez fizetési igényt is tartalmazó szakmai önéletrajzot várunk a "Jelentkezem" gombra kattintva!
Cégnév: Premium Sport Kft. ( HeavyTools )