HR asszisztens

#angol #HR_adminisztráció

Elhivatott vagy a HR szakma iránt? Szeretnél egy multinacionális banknál tapasztalatot szerezni? Akkor jelentkezz aktuális HR asszisztens pozíciónkra. Teljes munkaidőben, 6 hónap határozott idővel (hosszabbítás lehetséges).

Főbb feladatok

  • A belépési folyamatok támogatása;
  • HR dokumentációk elkészítése;
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal, partner cégekkel, vezetőkkel;
  • Munkavállalói adatkezelés menedzselése a cég saját rendszerén belül;
  • Szerződések nyilvántartása és követése.

Munkakör betöltésének feltételei

  • Felsőfokú végzettség;
  • 1 év hasonló területen szerzett tapasztalat;
  • Magabiztos angol nyelv írásban és szóban;
  • Motiváltság a szakma iránt;
  • Lendületes, proaktív munkavégzés.

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Cégnév: Job Személyzeti Tanácsadó Kft.