A BHS Trans Kft. immáron egy évtizede áll Partnerei rendelkezésére egyedi és innovatív logisztikai megoldásaival. Cégünk jelen van a közúti fuvarozás, tengeri szállítmányozás, és raktárlogisztika területén is, dinamikusan fejlődő és folyamatosan bővülő csapatába keresi leendő kollégáját az alábbi pozícióra Dunakeszi irodájába:

HR Asszisztens

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil, megbízható vállalati háttér, folyamatosan növekvő cég
  • Változatos feladatok, szakmai kihívások várnak
  • Karrier lehetőség
  • Barátságos, fiatalos, összetartó csapat, csapatépítő programjaink felejthetetlen élményt nyújtanak
  • Modern, minden igényt kielégítő munkakörnyezetet biztosítunk

Főbb feladatok:

  • Toborzók munkájának teljes körű adminisztratív támogatása
  • Értesítések küldése az egyeztetések alapján
  • Telefonos egyeztetés a várható belépő kollégákkal
  • Táblázatok folyamatos aktualizálása
  • Dokumentumok lefűzése
  • Beléptető kártyák készítése, az ehhez kacsolódó dokumentumok kezelése

Az álláshoz betöltéséhez szükséges:

  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Középfokú végzettség
  • MS Office felhasználó színtű ismerete
  • Precizitás

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR adminisztráció
  • Toborzás, Kiválasztás

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Dunakeszi

A fényképes önéletrajzokat, motivációs leveleket a pozíció megjelölésével, és bruttó bérigény feltüntetésével várjuk a „Jelentkezem” gombra kattintva.

Cégnév: BHS Trans Kft.