HR adminisztrátor és ügyintéző

Feladatok:

  • a cég toborzási feladataiban való aktív és irányított részvétel,
  • a jelentkezők nyilvántartása, adataik kezelése, munkavégzéshez szükséges okmányaik beszerzésének kezdeményezése és illetve azok tényleges beszerzése,
  • a már meglévő munkavállók munkavégzéséhez szükséges hatósági engedélyek nyilvántartása, érvényességi idejük nyomon követése, szükség esetén azok időben történő megújítása,
  • hatóságok előtti megjelenés a kérelmek beadása és az okmányok beszerzése céljából,
  • a külföldi gépjárművezetők képzés-szervezési feladataiban való aktív részvétel,
  • a munkavállalókkal kapcsolatos egyéb általános HR szervezési és végrehajtási feladatok.

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség,
  • magasfokú szervezői és koordináló képesség,
  • kellő precizitás, és munkabírás,
  • MS Office ismeret (kiemelten Excel ismeretek),
  • „B” típusú gépjárművezetői engedély és jó szintű budapesti helyismeret,
  • az ügyintézéshez szükséges szintű kommunikációs és érdekérvényesítői képesség.

Előny:

  • idegen nyelv - kiemelten az orosz nyelv - ismerete,
  • szükség esetén az ügyintézéshez esetleg igénybe vehető magángépjármű megléte,
  • HR és közúti fuvarozás terén szerzett gyakorlati tapasztalat,
  • a munkakörrel amúgy összeegyeztethető felsőfokú hallgatói jogviszony fennállása,
  • szükség esetén képes és hajlandó rugalmas munkavégzésre is.

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem,
  • modern környezet,
  • jó csapatszellem,
  • szakmai támogatás.

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR adminisztráció
  • HR generalista, Specialista
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

2051 Biatorbágy, Verebély László utca 2.

Fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Willi Betz Kft.