Miskolc a te helyed

A zalaegerszegi telephelyünk csapatába keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

HR Adminisztrátor

A legfontosabb feladatok a következők lesznek:

  • Munkaügyi adminisztráció
    • Beléptetéssel, kiléptetéssel kapcsolatos ügyintézés, adminisztráció
    • Passzív állomány kezelése
    • Szerződésmódosítások, a munkavállalói adatváltozások kezelése, személyi iratanyagok rendszerezése
  • Munkavállalói kérések, problémák kezelése
  • Az adminisztrációs terület jogi- és belső szabályok szerinti  működtetése
  • HR rendszerek naprakész nyilvántartása
  • Aktív részvétel a havi zárásban, adatszolgáltatás a Bérszámfejtés, HR kontrolling és a GBS csapat felé
  • Munkaerő megtartásával kapcsolatos HR projektekben való részvétel
  • Együttműködés a HR osztály más területeivel (DL toborzás, CSER, Kommunikáció, Tréning, Jogi megfelelőség), a munkaerő kölcsönző és közvetítő cégekkel
  • Üzleti döntéseket támogató adatszolgáltatás, elemzések elkészítése (szabadság-, túlóra-, létszám-, tréning-, stb riportok), időszakos alkalmassági vizsgálatok nyomonkövetése
  • Adatszolgáltatás külső hivatalos szervek (munkaügyi hivatal, NAV, rendőrség, külső- és belső auditok stb.) részére

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • precízen, igényesen végzed a munkád
  • türelmes és segítőkész vagy, jól bánsz az emberekkel
  • nem riadsz meg a konfliktushelyzetektől és célod a megoldás keresése
  • bátran kommunikálsz akár termelési vezetőkkel is
  • szeretsz fejlődni és újat tanulni

Amit várunk:

  • MS office magas szintű felhasználói ismerete (Excel, Word, Outlook)
  • Humán beállítottság
  • Terhelhetőség, precízitás, önálló munkavégzés

Előnyként értékeljük:

  • Releváns felsőfokú végzettség vagy szakirányú középfokú végzettség
  • Munkajogi ismeretek
  • Angol nyelv ismerete

Amiért érdemes nálunk dolgoznod:

  • Béren kívüli juttatások, cafeteria, bónusz, bejárási támogatás, stb.
  • Nemzetközi, stabil vállalati háttér
  • Professzionális, modern munkakörnyezet
  • Szakmai tapasztalataidhoz illeszkedő alapbér és készenléti bérpótlékok
  • Jó hangulatú, támogató és összetartó csapat

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR adminisztráció
Cégnév: Flextronics International Kft.