Miskolc a te helyed

Feladatok:

  • általános adminisztratív feladatok ellátása

  • létszámokkal kapcsolatos adatrögzítés

  • interjú leszervezése, telefonos előszűrés

Elvárások:

Tanulmányok

• Középfokú végzettség

Szakmai tapasztalat és ismeretek

• releváns szakmai tapasztalat, de nem elvárás

Személyes készségek és kompetenciák

• Kommunikációképes ANGOL nyelvtudás

• Microsoft Office ismeretek

• Jó kommunikációs készség, precizitás, csapatmunkára való képesség

Egyéb információ az állásról:

Amit kínálunk:

• Versenyképes fizetés

• Béren kívüli juttatás, és egyéb bónuszok

• Ingyenes vállalati busz / bejárás támogatása

• Modern munkakörnyezet, fiatalos csapat

Munkavégzés helye: Pest megye (Göd)

 munkarend: 40 óra/ hét

Kezdés: Azonnal

Ha szimpatikusak a fent leírtak és megfelelsz az elvárásoknak, küldd el pályázatod a „Jelentkezem” gombra kattintva!

Cégnév: Work Force Kft.
Kapcsolattartó: Csiki Krisztina