A Budaörsön 1999 óta működő UPS Healthcare Hungary Zrt. aktívan támogatja a közép- és kelet-európai egészségügyi vállalatok logisztikai és kereskedelmi igényeit. A töretlen sikereket maga mögött tudó UPS a világ legnagyobb logisztikai szolgáltatója, amely izgalmas és dinamikus munkakörnyezetet, tapasztalatszerzési lehetőséget kínál munkavállalóinak.

HR ADMINISZTRÁTOR

Feladatok

  • ÁHR tevékenységgel kapcsolatos feladatok ellátása
  • HR szoftverek kezelése
  • Toborzási folyamatok támogatása
  • Beléptetések, kiléptetések adminisztrálása
  • Munkaszerződések, munkaköri leírások előkészítése, kezelése
  • A dolgozók személyügyi anyagainak kezelése
  • Nyilvántartások vezetése, karbantartása
  • Bérelszámolással kapcsolatos adatok kezelése
  • Folyamatos együttműködés a külsős bérszámfejtő céggel
  • Szabadság, betegség nyilvántartása
  • Munkáltatói igazolások kiállítása
  • Cafeteria elemek nyilvántartása
  • Munkaköri orvosi alkalmassági vizsgálatok szervezése, nyomon követése
  • Oktatások nyilvántartása

Elvárások

  • MS Office ismeret
  • Angol nyelvismeret
  • Bérszámfejtésben szerzett tapasztalat
  • Munkajogi alapismeretek
  • Toborzás-kiválasztásban szerzett tapasztalat

Munkaidő

8:00 - 16:30

Munkavégzés helye

Budaörs

Cégnév: UPS Healthcare Hungary Zrt.