Mind-Diák Szövetkezet
A Ganz Transzformátor- és Villamos Forgógépgyártó Kft. három kiváló mérnök által több mint 140 éve, 1884-ben alapított vállalat. Az élenjáró mérnöki csapatnak köszönhetően egyedi nagyfeszültségű villamos berendezéseket – transzformátorokat, motorokat és generátorokat – gyárt, valamint biztosítja az ehhez kapcsolódó szerviz és fővállalkozási tevékenységeket is.

HR adminisztrációs gykornok - Diákmunka

Főbb feladatok, munkák

  • Dokumentumok fénymásolása, nyomtatása, rendszerezése

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Nappali tagozatos, aktív vagy passzív tanulói/hallgatói jogviszony
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Munkaidő
  • Heti minimum 20 óra vállalása

Amit kínálunk

  • Bruttó 1400 Ft/óra
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Hosszú távú lehetőség (1-3 hónap)

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Recepciós
  • Személyi asszisztens

A jelentkezés gombra kattintva várjuk jelentkezésed. Sikeres jelentkezést követően kapsz egy értesítőt a Mind-Diák Szövetkezettől, melyben kérünk, kattints a „Jelentkezés megerősítése” gombra. Ha nem találod az értesítőt, érdemes a levélszemét vagy másodlagos mappákat is megnézni a levelezőben.
Cégnév: Mind-Diák Szövetkezet