Mind-Diák Szövetkezet

A Kärcher világszerte tevékenykedő, német családi vállalkozás, amely a tisztítási technika területén világpiac-vezető. Főként a magasnyomású tisztítóiról, padlóápolási berendezéseiről ismert.

HR adminisztrációs gyakornok

Feladatok

  • Adminisztrációs feladatok ellátása: dokumentumok előkészítése, szkennelés, lefűzés
  • Adatbázisok készítése és naprakészen tartása
  • Riportok, prezentációk készítése
  • Egyéb, vezetőktől kapott adminisztratív feladatokban való segítségnyújtás

Elvárások

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • HR vagy gazdasági területen folytatott tanulmányok
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Proaktív, nyitott, precíz személyiség

Munkaidő

  • Hétköznaponként rugalmas beosztásban
  • Heti min 20 óra vállalása

Amit kínálunk

  • Br. 1800 Ft/óra diákbér
  • Több, mint fél éves munkavégzés esetén bérnövekedés
  • Hosszú távú diákmunka-lehetőség
  • Részben home office munkavégzés
  • Céges laptop

Munkavégzés helye

Budapest XI.

Cégnév: Mind-Diák Szövetkezet