Merck Life Science Kft. célja az élettudomány legnehezebb problémáinak megoldása a globális tudományos közösséggel való együttműködéssel - és ezen keresztül törekszik arra, hogy mindenhol felgyorsítsa az emberek jobb egészségi állapotát. Elkötelezettek amellett, hogy a kutatást és a biotechnológiai termelést egyszerűbbé, gyorsabbá és biztonságosabbá tegyék.

Feladatok:

  • Dokumentumok elkészítése és módosítása
  • A belépő és kilépő munkavállalók profiljainak és dokumentumainak kezelése
  • A rugalmas juttatási rendszer adminisztrációjának támogatása
  • Belső jelentések összeállítása a HR vezető és más részlegek számára
  • Nyilvántartási rendszer karbantartása, törzsadatok frissítése, jelentések készítése
  • A külső szolgáltatóval kapcsolatos bérszámfejtési ügyek támogatása
  • A HR-vezető támogatása a vállalati vagy helyi HR kezdeményezések végrehajtásában

Elvárások:

  • Gazdasági vagy humán erőforrás területen szerzett alap- vagy mesterdiploma
  • 1-2 éves munkatapasztalat hasonló munkaterületen
  • Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Magabiztos informatikai ismeretek

Munkaidő

  • Hétfő és péntek között heti 40 órában végezhető munka
  • 6 órás munkarendben is vállalható

Amit kínálunk

  • Home office lehetőség
  • Kulturált irodai környezet
  • Fiatalos csapat
  • Éves bónusz, juttatások

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezzen az alábbi űrlap kitöltésével, illetve kérjük küldje el angol és magyar nyelvű fényképes önéletrajzát.

Cégnév: HUMAN CENTRUM Kft.
Jelentkezés online: medvegy.istvan.jr@minddiak.hu