Legyünk együtt sikeresek!

Nagyon izgalmas és fejlesztési feladatokra keresünk leendő kollégát Partnerünk,

egy logisztikai szolgáltató vállalat részére,

az alábbi pozícióba:

Home Delivery Branch Manager (Logistics Manager)

Feladatok

  • Különleges termékek házhoz szállítási üzletágának komplex felépítése és fejlesztése;
  • Új üzletág felépítése, kiépítése;
  • Működési rendszerek létrehozása;
  • Javaslattétel az ügyfélkör bővítésére;
  • Piaci változások nyomon követése;
  • Piacon használt technológiai és IT eszközök figyelemmel kísérése.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Releváns tapasztalat home delivery üzletág kialakításában vagy működtetésében
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Motiváló bérezés és vállalati gépjármű magánhasználatra.

Munkavégzés helye

  • Budapest

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Cégnév: Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft.