Megbízónk több kontinensen tevékenykedő termelő nagyvállalat. Globálisan mintegy 1,1 milliárd USD éves árbevétellel rendelkezik, és 5000 főt foglalkoztat. Magyarországon mintegy 500 munkavállalója van. Keressük a magyar vállalat HR vezetőjét.

HEAD OF HR – HUNGARY

(Kecskemét, termelés, angol nyelv)

Feladatai:

Feladatai közé tartozik a magyar szervezet (termelő üzem, disztribúciós központ, SSC) HR feladatainak összefogása, irányítása és a szervezeti egységek HR oldali támogatása, a vállalatcsoport HR politikájának és folyamatainak működtetése, a HR csapat munkájának szervezése. Kapcsolattartás a vállalat egyes területeinek vezetőivel, jelentések a külföldi szakmai felettes részére. Jó munkavállalói márka építése.

Ideális pályázónk:

Ideális pályázónk felsőfokú végzetséggel (BSc, MSc), HR területen legalább 10 év, termelő vállalatnál szerzett tapasztalattal rendelkezik. Ismeri és azonosulni tud a nemzetközi vállalatnál mátrix szervezetben történő munkavégzéssel, kommunikációval. Feltétel a magabiztos tárgyalóképes angol nyelvtudás és az MS Office (Word, Excel, Power Point) valamint a magyar munkajog ismerete.

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR manager, HR vezető

Kérjük, fényképes angol nyelvű pályázatát - amelyet bizalmasan kezelünk – a 39103. pályázati számra hivatkozva a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva küldje.

Cégnév: PSP Siklóssy & Partner Kft.