6323 Dunaegyházán tovább bővül a Geroma Danubia Kft.!

Mi egy 100%-os leányvállalata vagyunk a

Gerd Rodermund GmbH & Co. KG Mahlberg, Németország.

Kísérjen minket sikeres utunkon és erősítse csapatunkat Magyarországon.

Önt keressük, mint:

Házmester műszaki végzettséggel (férfi/nő)

Főbb feladtok:

- Gépek karbantartása, általános javítások

- Termelési feladatokban való részvétel

- Általános karbantartás az üzem területén

- Kisebb javítások elvégzése az épületekben, stb.

- Autóvezetői szolgáltatás

Követelményeink:

- Műszaki jártasság

- Rugalmas, csapatjátékos, terhelhető, motivált, megbízható

- Jogosítvány B kategória

- Műszaki végzettség kívánatos

Érdekli? Jelentkezéshez kérjük, küldje el nekünk fényképes önéletrajzát a fizetési igényének megjelölésével!

Állás típusa: Teljes munkaidő

Kapcsolattartó: SND
Jelentkezés online: d.nitsch@geroma-danubia.hu
HASONLÓ ÁLLÁSOK
IT Recruiter Pest megye

Mivel fogsz foglalkozni? Az üzletág munkaerő-közvetítési megbízásainak teljesítése IT hátteret igénylő munkakörök esetében. Feladataid: piackutatás, ... »

* Előzetes megbeszélés a hiring managerekkel, a pozíciókra vonatkozó elvárások egyeztetése céljából * Jelöltek felkutatása különböző módszerekkel ... »

IT Recruiter Technológiai terület – Budapest Az Ön új cége A Recruiter pozíció nyitott jól ismert, nemzetközi, technológiai ... »