Feladatok:

Mivel fogsz foglalkozni?

  • A projektvezető munkáját fogod támogatni a mindennapokban.

Amiben számítunk a segítségedre:

  • Beteglista nyilvántartásában, adminisztrálásában, folyamatos visszajelzések közvetítésében a partner felé,

  • munkavállalókkal történő napi szintű telefonos megkeresésben, egyeztetésben,

  • elégedettségi kérdőív vezetésében,

  • kilépési statisztika készítésében, nyomonkövetésében,

  • nyilatkozatok kiosztásában, továbbításában a munkaügy irányába,

  • ki és beléptetésben történő közreműködésben,

  • a kapcsolat tartásában a termelési vezetőkkel és a munkavállalókkal,

  • egyéb adminisztrációs feladatok ellátásában.

Elvárások:

Veled szeretnénk együtt dolgozni, ha:

  • Rendelkezel középiskolai végzettséggel,

  • B kategóriás jogosítvánnyal és saját autóval,

  • 1-3 éves tapasztalod van adminisztratív területen,

  • pontosan, precízen végzed el a rád bízott feladatokat,

  • magabiztosan használod a Microsoft termékeket,

  • úgy érzed, hogy csapatjátékos vagy,

  • türelmesként és segítőkészként jellemeznéd saját magad.

Előny:

  • Ukrán/orosz nyelvtudás.

Egyéb információ az állásról:

Amit kínálunk:

  • Szakmailag egy tapasztalt vezető mellett dolgozhatsz,

  • munkavégzéshez szükséges mobiltelefont, laptopot,

  • a születésnapod hetén +1 szabadnapot,

  • támogatjuk a bejárást,

  • tréningeket, képzéseket, mert hiszünk benne, hogy mindig lehetünk jobbak.

Munkavégzés helye:

  • Gyöngyös

Bízunk benne, hogy hamarosan megtalálunk és csapatunk lelkes tagja leszel!

Cégnév: Work Force Kft.
Kapcsolattartó: Czifra Gitta