Miskolc a te helyed

Gyakornok diák (multinacionális céghez Nagykanizsa)

Multinacionális partnerünk HR vezetője mellé keresünk nappali tagozaton tanuló diákot.

Nem csak HR területen tanuló diákok jelentkezését várjuk, egyéb releváns területről pl. IT is várjuk a jelentkezőket.

Feladatok

  • HR vezető munkájának támogatása
  • Prezentációk készítése
  • A napi feladatokban való segédkezés
  • Adatrögzítés

Elvárások
  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Angol nyelvtudás, elsősorban írásban
  • Microsoft Excel, PowerPoint magas szintű ismerete
  • Heti 20-30 óra vállalása

Amit kínálunk
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Rugalmas munkaidő

Munkavégzés helye

Nagykanizsa

Cégnév: Trenkwalder Kft