A Waberer's International Nyrt., Európa meghatározó nemzetközi komplett kamionrakomány szállítmányozója a saját flottával szolgáltatást nyújtó cégek szegmensében, és Magyarországon piacvezető a belföldi áruszállítás és komplex logisztikai szolgáltatások terén, munkatársat keres.

Gépjárművezető Toborzó

Feladatok

  • Gépjárművezetői toborzási és kiválasztási tevékenységek ellátása;
  • Toborzási kampányok szervezése, lebonyolítása online és offline felületeken;
  • Álláshirdetések szerkesztése és feladása;
  • Új toborzási csatornák felkutatása;
  • Beérkező pályázatok kezelése;
  • Folyamatos kapcsolattartás a jelentkezőkkel, aktív telefonos kommunikáció;
  • A vállalat képviselete állásbörzéken és toborzó rendezvényeken
  • Képzőintézményekkel és HR szolgáltató cégekkel való kapcsolattartás;
  • Interjúk szervezése és a GKV felvételi napok koordinálása;
  • Kapcsolattartás a szakterületek vezetőivel;
  • Adminisztratív teendők ellátása, toborzási riportok készítése;
  • Új belépő munkavállalók beléptetési folyamatának támogatása.

Elvárások

  • Toborzási és kiválasztási területen szerzett munkatapasztalat (1-3 év)
  • Legalább középfokú végzettség;
  • Magabiztos felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • B kategóriás jogosítvány.

Előnyt jelent

  • Logisztika, fuvarozás területén szerzett munkatapasztalat;
  • Fizikai toborzásban szerzett tapasztalat.

Szükséges kompetenciák

  • Határozott, talpraesett fellépés;
  • Kitartás, elkötelezettség, lelkiismeretesség
  • Jó kommunikációs, szervező- és prezentációs készség;
  • Önálló, precíz, gyors és hatékony munkavégzés;
  • Jó problémamegoldó készség, megoldás orientált szemlélet, monotonitástűrés;
  • Proaktív, és kreatív részvétel a toborzási csatornák kiválasztásában.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Toborzás, Kiválasztás

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Cégnév: WABERER S INTERNATIONAL NYRT