Magic Burger Kft.

Hirdetés szövege:

    Keressük Éttermi Tréner kollégánkat!

    Ha dolgoztál már konyhán, ismered az alapvető konyhai feladatokat, szabályokat, kellett csapatot vezetned, szeretsz tanítani, tudod ellenőrizni a kollégáid munkáját, akkor itt a helyed. Jó csapat, jó munkakörülmények, tréningek, jó fizetés és napi étkezés jár a munkához.

    Főbb feladataid lesznek: munkafolyamatok betanítása, ellenőrzése, munkavédelmi szabályok betartatása, haccp rendszer ismerete és betartatása, új munkavállalók üdvözlése és elkalauzolása, dokumentumok töltése és töltetése, munkavállalók munkájának értékelése.

    Elvárások: konyhán, étteremben szerzett tapasztalat, betanításban szerzett tapasztalat.

    Amit nyújtani tudunk: határozatlan idejű főállású munkaviszony, stabil háttér, étkezési keret, fizetett szabadság, rugalmas munkaidő beosztás, modern munkakörnyezet.

    Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet, kattints a jelentkezem gombra és küldd el önéletrajzodat bérigényeddel együtt!

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Konyhai munka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1116 Budapest, Barázda utca

Egyéb juttatások:

szakmai tréningek