Miskolc a te helyed

Eszközmenedzsment fejlesztési munkatárs

E.ON Dél-dunántúli Áramhálózati Zrt. | Határozatlan idejű | Teljes munkaidős

Az Áramhálózati Stratégiai osztály támogatja a hálózat üzemeltetését, fenntartását, a beruházási és üzemviteli tevékenységet, felel a biztonságos munkavégzésért és az ügyfeleink elégedettségéért a feszültség alatti munkavégzés szakmai felelőseként és oktatójaként; stratégiai szemléletű hálózatfejlesztési tervekkel az ország villamosenergia- ellátásának kulcsszereplője valamint az új technológiák bevezetésével, az ügyfeleinknek nyújtott hálózati szolgáltatások fejlesztésével és az e-mobilitás támogatásával a vállalat versenyképességééhez is hozzájárul.

Feladatok

  • A hálózati stratégia egyes elemeinek önálló meghatározása
  • Iránymutatás a hálózati folyamatok igazgatóságon belüli szabályozásához
  • Hálózati irányelvek önálló véleményezése; kidolgozásában közreműködés
  • Iparágat érintő jogszabályok folyamatos nyomon követése
  • Kapcsolattartás, együttműködés az érintett társosztályokkal és szervezetekkel
  • Kiemelt projektek megvalósításának irányítása
  • Szakterületeken átívelő jelentések, elemzések készítése
  • Társaságcsoport képviselete fórumokon, egyéb egyeztetéseken
  • Szakmai tanfolyamok, oktatások tartása

Elvárások

  • Műszaki vagy gazdasági területen szerzett egyetemi/ főiskolai felsőfokú végzettség
  • Legalább 3 év releváns munkatapasztalat, ebből 1 év szakmaspecifikus
  • WINDOWS és MS Office középszintű használata
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • Határozott fellépés
  • Folyamatszemlélet
  • Együttműködési készség

Előny

  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Éves bruttó 284.200 Ft cafeteria keret
  • Bónusz - elérhető az éves alapbér 15%-a
  • Önkéntes nyugdíjpénztári támogatás - havi bruttó alapbér 3%-a
  • Áramdíjkedvezmény
  • Csoportos élet- és baleset biztosítás
  • Biztosítás magánegészségügyi vizsgálatokra
  • Kedvezményes üdülési és sportolási lehetőség

Munkavégzés helye: Győr, Budapest, Pécs

Kapcsolat

El tudod képzelni magad a fenti pozícióban? Várjuk pályázatodat, alakítsuk együtt a jövő energiavilágát! Látogass el karrieroldalunkra is, ahol hasznos információkat találsz a kiválasztási folyamatunkkal kapcsolatban.

Együtt alakítjuk a jövő energiavilágát!

Az új E.ON vállalatcsoport az európai energiahálózatok és az energiával kapcsolatos infrastruktúra egyik legerősebb üzemeltetője, és korszerű ügyfélmegoldások szolgáltatója több mint 50 millió ügyfél számára. Összesen több mint 75 000 munkatársunk van 15 országban. Így ideális helyzetből segíthetjük elő az európai energiafordulatot. Két fenntartható növekedési területre összpontosítva, és az innogy felvásárlásával az E.ON teljes mértékben elkötelezi magát az energiavilág alapvető átalakulása mellett. Európa egyik legnagyobb energetikai szolgáltatójaként aktívan vezetjük az energiafordulatot Magyarországon és Európában. A két vállalat szakértelmének egyesítése az E.ON-t úttörővé teszi az új és innovatív energiamegoldások kidolgozásában, és lehetővé teszi, hogy az energiaszektor legtehetségesebb munkatársai dolgozzanak nálunk.

Cégnév: E.ON Dél-dunántúli Áramhálózati Zrt.