ESZKÖZMENEDZSMENT FEJLESZTÉSI MUNKATÁRS (VILLAMOSMÉRNÖK)

munkatársat keresünk

Feladatok:

  • Kapcsolattartás az államigazgatási, a közigazgatási, az iparági és az egyéb jogállású szervezetekkel, az üzleti partnerekkel létrejövő szakterületi szakmai kapcsolatokban.
  • Az eszközmenedzsment tevékenységeket érintő jogszabályok és egyéb kötelezőérvényű szabályozások betartása, betartatása.
  • A villamos hálózati jellemzők monitoring rendszerének üzemeltetése, a mért értékek elemzése, javaslatok megfogalmazása.
  • A Társaság és/vagy a Vállalkozók működését támogató elektronikus rendszerek modulgazdai (nem IT jellegű) feladatainak ellátása az alábbiak szerint:
    • a rendszer üzleti oldali üzemeltetése, fejlesztése, adatkarbantartása, kapcsolattartás az informatikai (IT) szolgáltatóval,
    • az adatstruktúrák (pl. attribútumok, kapcsolatok, választólisták) felügyelete, ellenőrzése, javítása, naprakészen tartása,
    • a rendszer és egyéb elektronikus rendszerek közötti interfészek működtetése,
    • a rendszerrel kapcsolatos funkcionális fejlesztési igények felmérése és specifikálása,
    • a felhasználói támogatás (jogosultságok kezelése, oktatások).
  • A villamos hálózatokkal kapcsolatos bérleti szerződések megkötése, meghosszabbítása, felügyelete, nyilvántartása, számlázások kezdeményezése.
  • A villamos hálózat tervezési tevékenység koordinálása, támogatása, felügyelete és ellenőrzése.
  • Az üzleti tervek készítésének, végrehajtásának támogatása.
  • Az eszközmenedzsment tevékenységekhez kapcsolódó oktatások végzése
  • Közreműködés:
    • az iparági szervezetek szakmai munkájában,
    • az ügyfél megkeresések, panaszok és reklamációk kezelésében,
    • a beszerzési eljárásokban,
    • a jótállási és szavatossági igények érvényesítésében.
  • A rendszeres és az eseti jelentések, beszámolók, elemzések, műszaki statisztikák, riportok, adatszolgáltatások készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki (villamosmérnök [erősáramú vagy energetikai vagy automatizálási vagy általános]) végzettség
  • Legalább 1 év releváns munkatapasztalat
  • Önálló munkavégzés, jó problémamegoldó készség
  • Hatékony együttműködés a kollégákkal a szakterületen belül és kívül egyaránt
  • „B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Éves bónusz
  • Egyénre szabható éves cafeteria keret
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Korlátlan járóbeteg ellátás, célzott szűrővizsgálatok
  • Áramdíj kedvezmény

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Szakmunka
  • Villanyszerelő
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Projektmenedzsment

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Cégnév: OPUS TITÁSZ Zrt.