Értéklánc fejlesztési munkatárs

A Fundamenta megújult stratégiájának célja, hogy új üzletágakkal és termékekkel ügyfeleink lakásálmait még szélesebb körben valósítsuk meg. Generációkon átívelő értéket teremtünk, melynek során szakértő módon, innovatív megoldásokkal az ügyfelek otthonába visszük a Fundamenta-élményt. Ehhez keressük kollégánkat Értéklánc fejlesztési munkatárs munkakörbe, a 2019.-ben alakult Értéklánc üzletágunkba.

Leendő munkatársunk feladatai

  • Meglevő termékek, szolgáltatások támogatása, koordinációja,
  • Részvétel, kapcsolattartás a partneri operatív egyeztetéseken,
  • Elemzések, háttéranyagok készítése, segítve a felsővezetői tárgyalásokat,
  • Részvétel és képviselet az új partnerek bevezetését célzó munkában,
  • Új, nem-pénzügyi termékek, szolgáltatások kialakítása, bevezetésének koordinációja,
  • Partneri és szakterületi egyeztetéseiben való közreműködés.

Ideális pályázónk

  • 1-3 év építésügyi, energetikai vagy pénzügyi területen szerzett tapasztalattal rendelkezik,
  • Jártas az építési, energetikai technológiákban,
  • MS Windows felhasználói szintű és alapszintű Excel tudása van,
  • Precíz, pontos munkavégzésű,
  • Határozott, dinamikus személyisége van,
  • A folyamatos fejlődés és tanulás iránti igénye nagy,
  • Logikus gondolkodású, komplex látásmód és proaktív hozzáállás jellemzi,
  • Rendszer és folyamatszemléletű gondolkodása van,
  • Jó kommunikációs készséggel rendelkezik.

Állás betöltése során előnyt jelent

  • Felsőfokú végzettség (gazdasági irányultság előnyt jelent)
  • Angol vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidős foglalkoztatás
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • Érdekes, összetett feladatok
  • Fix jövedelem és juttatások
  • Részleges távmunka lehetősége
  • Fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Termékfejlesztés

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség
  • Alkalmazotti jogviszony

Munkavégzés helye:

Budapest

Ami a pályázathoz szükséges

Ha szívesen tagja lennél egy dinamikus csapatnak, várjuk fényképes önéletrajzodat (fizetési igény megjelölésével) és motivációs leveledet.

Cégnév: Fundamenta-Lakáskassza Zrt.