Cargill nemzetközi cég élelmiszeripari, mezőgazdasági, pénzügyi és ipari termékeket és szolgáltatásokat nyújt ügyfeleinek.

Az 1865-ben alapított családi tulajdonú társaság a világ 65 országában 170.000 alkalmazottal dolgozik. A Cargill innovatív megoldásokat nyújtva működik együtt ügyfeleivel sikereik elérésében és elkötelezte magát, hogy globális ismereteit és tapasztalatait felhasználva tesz eleget a helyi gazdasági, környezetvédelmi és társadalmi kihívásoknak.

keres karcagi telephelyére  felsőfokú végzettségű munkatársat

EHS (környezet- és munkavédelmi) Specialista

pozícióba

Főbb feladatok

KÖRNYEZETVÉDELEM:

  • Részvétel a vállalat környezetvédelmi és fenntarthatósági stratégiájának kialakításában, és ennek megvalósításában (Gyártási tevékenység során kibocsájtott károsanyagok csökkentése, újrahasznosíthatósági szempontok megjelenítése és képviselete a termékfejlesztés során stb.)
  • Részvétel vállalatcsoport szintű fenntarthatósági projektek kidolgozásában, és ezek implementációjának koordinálása
  • A vállalat környezetvédelmi jelentési és adatszolgáltatási feladatainak ellátása
  • Kapcsolatot tart a Cargill Zrt. és a szakterületét szabályozó hatóságok között
  • A vállalat hulladékgazdálkodási tevékenységének irányítása (hulladékok szállításának szervezése, hulladék nyilvántartás vezetése (külső partnerrel), hatósági adatszolgáltatás)
  • A környezetirányítási rendszer működtetésében, fejlesztésében való részvétel.
  •  Belső auditok önálló végrehajtása
  • A környezetvédelmi eljárások naprakészen tartása a dokumentum kezelési rendszerben
  • Környezetvédelmi oktatások biztosítása

MUNKAVÉDELEM:

  • Munkabalesetek, majdnem balesetek kivizsgálása, nyilvántartása és kommunikálása, intézkedés a nem-megfelelőség megszüntetésére
  • A vállalat munkavédelmi eljárásainak karbantartása
  • Közreműködés a szükséges védőeszközök kiválasztásában, ezek használatának folyamatos ellenőrzése
  • A munkavédelmi szabályok (Cargill dolgozók, ill. külső vállalkozók általi) betartásának napi szintű ellenőrzése a vállalat területén
  • Ellenőrzések dokumentálása.
  • Belső és külső auditokon, hatósági ellenőrzéseken, kockázatértékeléseken való aktív részvétel (+ felkészülés illetve koordináció)
  • Munkavédelmi jelentések, statisztikák elkészítése

Elvárások

  • Környezetmérnök/környezetvédelmi szakmérnök vagy egyéb mérnök legalább 2 éves releváns tapasztalattal
  • Középfokú munkavédelmi végzettség
  • Kommunikációképes es angol nyelv
  • Környezetvédelmi jogi szabályozások naprakész ismerete
  • Határozottság
  • Pontosság, precizitás
  • Proaktív hozzáállás
  • Jó kommunikációs készség
  • Jó szervező készség
  • Gyakorlatias gondolkodás

Ajánlatunk

  • Családias vállalati kultúra
  • Multinacionális környezet
  • Összetartó csapat, jó munkahelyi légkör

 Munkavégzés helye: Karcag gyártelep

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Munka-, Egészségvédelem, Biztonságtechnika
  • Mérnök
  • Környezetmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Karcag

Magyar és angol nyelvű önéletrajzokat a fizetési igény megjelölésével várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Cargill Takarmány Zrt