MADS - Márton Áron Iskolaszövetkezet

Diákmunka - HR asszisztens (Király utca)

Főbb feladatok, munkák:

  • HR adminisztráció: digitális és fizikai dokumentumok benyújtása, szabadság és távollét kezelése, szervezeti diagramok kidolgozása és karbantartása, szerződések és levelek elkészítésében való segítségnyújtás
  • Toborzás: interjúk felállítása és megfelelő kapcsolattartás a jelöltekkel, hirdetések kezelése és önéletrajzok, interjúk áttekintése, kapcsolattartás a munkaerő -felvételért felelős ügynökségekkel
  • A beléptetési-és kiléptetési folyamat támogatása a munkavállalók és egyaránt az ideiglenes munkavállalók számára
  • A Hibob platform kezelése (Amelyet a belső kommunikációhoz, HR adatbazásisokhoz, munkavállalók adatainak tárolására, szervezeti diagramokhoz és egyéb funkciókhoz használunk)
  • Bérszámfejtők támogatása
  • Belső kommunikáció: felelősség a különböző HR és munkavédelemhez kapcsolódó frissítésekért
  • Dolgozói elkötelezettség: a szervezeti kultúra és a jólét biztosítása és folyamatos fejlesztése
  • Folyamatok kialakítása és betartatása
  • Szükség szerint más HR projektekben való részvétel
  • Tevékenykedés adminisztrátori koordinátorként a magyarországi és az angliai irodákban

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Kiváló kommunikációs és szervezési készség
  • Jó időgazdálkodási és problémamegoldó készség
  • Ha nem jelent számodra gondot a multitasking
  • Biztos informatikai ismeretek (Misrosoft Office programok)
  • Kiváló ügyfélszolgálat biztosítása irodai környezetben
  • Képesség önálló munkavégzésre, kezdeményezőkészségre és az adatok bizalmas kezelésére
  • Pontosság, precizitás, hatékonyság, szépérzék
  • Valódi érdeklődés a HR és az emberekkel való munka iránt
  • Folyamatban lévő aktív felsőfokó tanulmányokat folytatsz gazdasági területen
  • Heti  minimum 20-30 óra vállalása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • HR irányú tanulmányok előnyt jelent
  • Kiváló angol és magyar nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt)

Amit kínálunk:

  • Rugalmas munkabeosztás
  • Home office lehetőség
  • Modern irodai környezet Budapest szívében
  • Támogató és barátságos környezet
  • Fiatalos dinamikus csapat
  • Céges laptop
  • Külföldi kolégákkal való együttműködés, nyelvtudás szinten tartása
  • Szakmai fejlődés lehetősége (pl.: EU-s és angol munkatörvények megismerése)

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR adminisztráció
  • Üzleti támogató központok
  • HR támogatás

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Diákmunka

Bérezés:

1.295 Ft/óra (bruttó)

Munkavégzés helye:

1061 Budapest, Király utca 26.

A "Jelentkezem" gombra való kattintás után, kérem, csatolja önéletrajzát!

Cégnév: MADS - Márton Áron Iskolaszövetkezet