Keressük új kollégánkat, aki egyik multinacionális partnerünk kiválasztási folyamatait támogatná Recruiterként. Amennyiben rendelkezel min. 1 év tapasztalattal a toborzás-kiválasztás területén és szívesen folytatnád karrieredet multinacionális oldalon, multikulti környezetben, várjuk jelentkezésedet!

Helyszín:

Budapest, IX. kerület

Feladatok:
  • Toborzási projektek teljes körű menedzselése
  • Pozíció részleteinek átbeszélése a vezetőkkel, ill. ügynökségekkel
  • Álláshirdetések megfogalmazása ill. kezelése különféle álláshirdető felületeken
  • Jelöltek felkutatása, pozitív jelöltélmény biztosítása
  • Személyes interjúk lebonyolítása
  • Vezetői döntések támogatása
  • A cég képviselete külsős eseményeken (pl. állásbörzén)
  • Sourcer kolléga munkájának irányítása
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség
  • Min. 1 év tapasztalat toborzás-kiválasztás területén - end-to-end tapasztalat előnyt jelent!
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs készségek
  • Nagyfokú rugalmasság
Amit kínálunk:
  • Modern és támogató környezet
  • Folyamatos kihívások
  • Versenyképes bérezés