Még miért válasz minket?

  • Biztos nemzetközi háttérrel növekedést tervezünk az idei évre - csatlakozz hozzánk most, és légy részese a sikereinknek!
  • Biztos fizetés és cafetéria
  • Nálunk akár plusz 4 nappal is növelheted az alapszabadságodat
  • Otthonról és az irodából is dolgozunk

Corporate recruiter in the airline industry

Feladatok

Mik lesznek a feladataid onsite recruiterként?

  • Irodai pozíciókra toborzás pl.: HR, IT, Finance
  • Telefonos egyeztetések lefolytatása, jelöltek továbbítása a hiring managereknek
  • Kapcsolattartás a hiring managerekkel, pozíciók felvételétől a keresés sikeres lezárultáig
  • A legjobb jelöltek megtalálása a legkreatívabb módszerekkel
  • Jelöltek szakmai támogatása a teljes folyamat alatt
  • Erős stakeholder menedzsment
  • Partnercégünk kiválasztási folyamatának támogatási a helyi irodából
  • Hibrid irodai és home office jelenlétben koordinálni az interjúfolyamatokat, amiket neked csak szervezned kell

Követelmények

Fontos, hogy rendelkezz:

  • Kiváló, aktív angol nyelvismerettel
  • Felsőfokú végzettséggel
  • Minimum 2 - 3 év tapasztalattal a recruitment területén. Lehetsz tapasztalat sourcer vagy recruiter, de hiring menedzseri tapasztalatra is nyitottak vagyunk.
  • Legyél kitartó és motiváljon a siker
  • Nagy a pörgés nálunk, így előny, ha te is szeretsz több mindenre figyelni egyszerre, és jó kommunikációs képességgel is rendelkezel

Ha már unod az interjúzást és az előszűrés, koordinálás része volt mindig is a kedvenced a kiválasztási folyamatban, szeretsz egyeztetni és a hiring menedzserekkel jól megérteted magad, ez a lehetőség neked szól!

Amit kínálunk

Egyik partnerünkhöz keressük hosszú távú bővülési projektjére azt az új kollégát, aki, szívesen használja az angol nyelvtudását minden nap, élvezi ha nemzetközi környezetben mozog és a légitársaságok világa is különösen vonzza.

Itt használhatod a probléma megoldóképességedet, és a kommunikációs készségét, nem csak Európába, akár Abu Dhabi-ba is szervezhetsz interjúkat, mivel világszerte több irodában zajlik a kiválasztási folyamat.

Munkavégzés helye

Budapest

Cégnév: Randstad Hungary Kft.