Székesfehérvári autóelektronikai partnercégünkhöz nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkező Bérügyintéző asszisztensi gyakornokot keresünk az alábbi feladatok ellátására.

Feladatok:

  • A bérszámfejtési adminisztrátorok támogatása
  • Riportok lehúzása a Workday-ből a havi bérszámfejtéshez (például Time off riportok)
  • Zárási folyamatokban való részvétel
  • Riportok elemzése és időadatok biztosítása a bérszámfejtési folyamatokhoz
  • Webshop riportok (Románia) készítése a bérszámfejtés számára
  • Hóvégi feladatok támogatása (HR felé a végleges fájlok elküldése) és ad hoc feladatok

Téged keresünk, ha:

  • Folyamatban levő főiskolai, gazdasági vagy pénzügyi területen tanulmányokat folytatsz nappali tagozaton
  • Határozott időre, június – október közötti időszakban napi 8 órában tudsz jönni

Amit kínálunk:

  • Releváns szakmai tapasztalat
  • Multinacionális környezet
  • Versenyképes gyakornoki bérezés
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Jelentkezni/érdeklődni a "JELENTKEZEM" gombra kattintva lehet!

Cégnév: OPUS Kft.