Bérszámfejtő vagy, vagy szeretnél azzá válni, de még az iskolapadon kívül nem sokat láttál? Légy Te is csapatunk tagja, fejlődj velünk, láss bele egy pörgős cég mindennapjaiba! Ha szereted olykor a nyugis rögzítési munkát, nem ijedsz meg egy kis számolástól, de jól dolgozol csapatban, és a HR háttértevékenységei is érdekelnek, akkor itt a helyed! Töltsd fel önéletrajzodat, és jelentkezz hozzánk!

Bérügyi asszisztens

Feladatok

  • munkavállalók ki-és belépésével kapcsolatos ügyintézés;
  • adminisztációs feladatok: dokumentumok, személyi anyagok rendezése, adatrögzítés;
  • belső vállalatirányítási rendszer munkaügyi adatainak kezelése;
  • bérszámfejtés előkészítése;
  • munkáltatói és egyéb igazolások kiállítása;
  • listák, kimutatások elkészítése;
  • szerződések lefűzése;
  • költségek rögzítése, kimutatása.

Elvárások

  • bérszámfejtői/TB és bérügyintézői végzettség (akár pályakezdő);
  • középhaladó Ms Office ismeretek;
  • analitikus gondolkodásmód;
  • kiváló kommunikációs képesség;
  • precizitás, önálló munkavégzés;
  • agilitás, proaktivitás.

Előnyök

  • középfokú angol nyelvtudás;
  • egyéb pénzügyi végzettség és ismeretek.

Amit kínálunk

  • stabil, komoly hátterű vállalati kultúra;
  • fiatalos, dinamikus csapat;
  • felelősségteljes munkakör.

Munkaidő

hétköznapokon, 9-17 óráig.

Munkavégzés helye

Szeged, Vitéz utca 22.

Amennyiben úgy érzed, azonosulni tudsz a pozícióval, várjuk a jelentkezésed.

Cégnév: Produkteam Kft.