30 éves üzleti és szakmai múlttal, a piacon meghatározó könyvelő/bérszámfejtő cég keresi

BÉRSZÁMFEJTŐ ÉS TB ÜGYINTÉZŐ

munkatársait, akik szeretik a biztos szakmai hátteret és egyúttal nyitottak a szakma jövőbeni kihívásaira is.

Feladatok

  • Személyi- és munkaügyi nyilvántartások naprakész kezelése,
  • Bérelszámolás, bérszámfejtés (bérek és egyéb juttatások teljeskörű számfejtése és előkészítése elektronikus utaláshoz)
  • Teljes körű kifizetőhelyi TB ügyintézés,
  • Betegállományok, ellátások számfejtése
  • Munkavállalók beléptetésének és kiléptetésének intézése, dokumentumok kezelése,
  • Adó- és járulékbevallás a vonatkozó jogszabályok alkalmazásával,
  • Letiltások, családi-, adó- és személyi kedvezmények rögzítése,
  • Munkáltatói igazolások kitöltése,
  • Jelenléti ívek összesítése,
  • A jövedelem kifizetésekhez kapcsolódó fizetési és levonási kötelezettségek megállapítása,
  • Pótlékok meghatározása és elszámolása,
  • Havi adó-és járulék bevallások elkészítése,
  • Kapcsolattartás az ügyfelek vezetőivel, HR-ügyintézőivel, valamint az állami szervekkel, hivatalokkal,
  • Adatszolgáltatások (KSH, NAV, OEP).

Elvárások

  • Minimum 5 éves bérszámfejtésben és TB ügyintézésben szerzett tapasztalat,
  • Felsőfokú szakirányú végzettség,
  • TB ügyintézői képesítés,
  • A munkakörhöz kapcsolódó jogszabályok naprakész ismerete (munkajog és TB),
  • Jó kommunikációs készség és határozottság,
  • Magas szintű precizitás,
  • Felelősségteljes, határidő-érzékeny, megbízható munkavégzés,
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek.

Előnyök

  • kommunikációképes angol nyelvtudás,
  • Wizualbér (Maxoft) ismerete.

Amit kínálunk

  • Dinamikus, fiatalos munkakörnyezet,
  • Versenyképes jövedelem,
  • Hosszútávú munkalehetőség, perspektíva.

Munkavégzés helye

Budapest, XI. kerület

Jelentkezni lehet fényképes önéletrajzzal, nettó bérigény megjelölésével.

Cégnév: ECONOSERVE PÁLYÁZATI KFT.