KARTONPACK Zrt.
Munkatársat keresünk

Bérszámfejtő, tb-ügyintéző

pozícióba.
Magyarország egyik meghatározó csomagolóipari vállalata munkatársat keres bérszámfejtő és TB ügyintéző feladatok ellátására debreceni telephelyére.

Főbb feladatok, munkák:

  • Teljes körű bérszámfejtési és TB- ügyintézési feladatok pontos, határidőre történő ellátása, előkészítése utalásra
  • A munkakörhöz kapcsolódó adatszolgáltatás, bevallások, jelentések, statisztikák készítése
  • Szabadságok nyilvántartása, letiltások kezelése
  • Jelenléti ívek ellenőrzése
  • Munkaügyi adminisztráció
  • Adminisztratív, irodai feladatok
  • Munkavállalók be- és kiléptetése, kapcsolódó dokumentumok elkészítése
  • Munkavállalók személyi anyagainak karbantartása, aktualizálása
  • Kapcsolattartás és együttműködés a munkatársakkal, más szakterületekkel, hatóságokkal

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Bér- és TB- ügyintézői képesítés, legalább középfokú iskolai végzettség
  • Minimum 2-3 év bérszámfejtési tapasztalat
  • Önálló munkavégzés, precizitás, pontosság, terhelhetőség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office, Excel, Word)
  • A feladat ellátáshoz szükséges jogszabályok naprakész ismerete

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • TB- kifizetőhelyi tapasztalat
  • SAP és BABÉR program ismerete

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú együttműködés, fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Határozatlan idejű, teljes munkaidős munkaviszony, 3 hónap próbaidővel

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés

Ha a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérem, küldje el pályázati anyagát a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.
Cégnév: KARTONPACK Nyrt.