Kecskeméten található partnercégünkhöz keresünk tapasztalattal rendelkező munkatársat az alábbi pozícióba:

Bérszámfejtő/TB ügyintéző

Főbb feladatok, munkák:

  • Bérszámfejtés előkészítése, a szükséges adatok összegyűjtése
  • Külső bérszámfejtő céggel való kapcsolattartás, adatok megküldése részükre
  • Dolgozók jelenléti íveinek ellenőrzése
  • Táppénzek, szabadságok ügyintézése, nyomon követése
  • Munkaügyi feladatok ellátása, dolgozók napi problémáinak kezelése, kérdéseik megválaszolása (pl. bérreklamáció, táppénz, GYED stb.)
  • Munkáltatói igazolások kiállítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább középfokú szakirányú végzettség
  • Releváns bérszámfejtői munkatapasztalat
  • Magabiztos Excel ismeret
  • Előny a gyártó cégnél szerzett tapasztalat
  • Előny az angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Stabil, megbízható vállalat
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Rugalmas munkaidő
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés

Munkavégzés helye:

Kecskemét